top of page

O MNIE

IMG_7483.jpg

Monika Galińska

Specjalizuję się w projektach wnętrz prywatnych i komercyjnych z nadzorem autorskim.

Tworzę wnętrza, w których dobrze czujemy się sami, z rodziną i w gronie znajomych.

 

Moją misją jest tworzenie domów i lokali szytych na miarę, które reprezentują estetykę i styl życia moich klientów. Jako architekt wnętrz stawiam na pierwszym miejscu komfort, emocje i zmysły. Jeśli projektuję wnętrze restauracji czy hotelu, staram się, by klienci czuli się w nim jak w domu. Z kolei domy prywatne mają być wygodne do mieszkania i w pełni dopasowane do potrzeb domowników. 

Tworzę miejsca, w których ludzie czują się dobrze i pragną do nich wracać. Projektuję meble i produkty w duchu nowoczesnej i ponadczasowej elegancji, dla klientów w Polsce i za granicą. Klienci mogą liczyć na wsparcie na każdym z etapów projektu i realizacji. Wykonuję kompletne wnętrza, które obejmują wszystko, od szkiców, przez wybór odpowiedniego drewna na parkiet, po decyzję o położeniu sofy, remont i dekorację. Dokładam wszelkich starań, aby klient mógł mi w pełni zaufać w kwestii wizualnej, technicznej oraz logistycznej.  Moim celem jest zawsze osiąganie zdumiewających rezultatów poprzez podkreślanie piękna nieruchomości i ukazywanie wyjątkowości moich klientów.

Moją pasją jest człowiek, architektura wnętrz, malarstwo i historia sztuki. Inspiruje mnie otaczający świat i wyjątkowe rozwiązania funkcjonalne i estetyczne. 

 

Zapraszam do współpracy.

bottom of page